ATSpecial header image

Yhteystiedot

Oy AT Special Transport Ab
Indolantie 33, P.O. Box 550
67701 Kokkola, Finland

Oy AT Special Transport Ab
Bulevardi 21,
01800 Helsinki, Finland

Oy AT Special Transport Ab
Virastotie 2,
40950 Muurame, Finland

Tel. 020 747 5500
Fax: 020 747 5555
info@atspecialtransport.com

Myynti



Jonas Furubacka
Jonas Furubacka

Operations Director

+358 (0)20 7475 511

+358 (0)40 7153 630

jonas.furubacka@atspecialtransport.com

Juha-Matti Parkkinen
Juha-Matti Parkkinen

Key Account Manager

+358 (0)20 7475 506

+358 (0)40 7121 926

juha-matti.parkkinen@atspecialtransport.com

Emil Ahola
Emil Ahola

Sales, Project Manager

+358 (0)20 7475 513

+358 (0)44 4494 248

emil.ahola@atspecialtransport.com

Ernesto Remmel
Ernesto Remmel

Sales, Project Manager

+358 (0)20 7475 505

+358 (0)40 3622 201

ernesto.remmel@atspecialtransport.com

Kuljetussuunnittelu



Bernt Snellman
Bernt Snellman

Senior Planner

+358 (0) 20 7475 520

+358 (0)40 8308 890

bernt.snellman@atspecialtransport.com

Kim Sundqvist
Kim Sundqvist

Kuljetussuunnittelu Kotimaa

+358 (0)20 7475 515

+358 (0)40 1881 990

kim.sundqvist@atspecialtransport.com

Peter Nylund
Peter Nylund

Kalustovastaava

+358 (0)20 7475 517

+358 (0)44 4494 263

peter.nylund@atspecialtransport.com

Johto



Jonas Furubacka
Jonas Furubacka

Operations Director

+358 (0)20 7475 511

+358 (0)40 7153 630

jonas.furubacka@atspecialtransport.com

Jonas Ahola
Jonas Ahola

Toimitusjohtaja

+358 (0)20 7475 510

+358 (0)44 4494 114

jonas.ahola@atspecialtransport.com

Yhteydenottolomake

Viestiä ei voi lähettää tällä hetkellä!
Yritä uudelleen myöhemmin


Kiitos viestistä!

Otamme yhteyttä piakkoin.