ATSpecial header image

KONTAKT

Oy AT Special Transport Ab
Indolavägen 33, P.O. Box 550
67701 Kokkola, Finland

Oy AT Special Transport Ab
Bulevarden 21,
01800 Helsingfors, Finland

Oy AT Special Transport Ab
Virastotie 2,
40950 Muurame, Finland

Tel. +358 (0)20 747 5500
Fax: +358 (0)20 747 5555
info@atspecialtransport.com

Försäljning



Jonas Furubacka
Jonas Furubacka

Operations Director

+358 (0)20 7475 511

+358 (0)40 7153 630

jonas.furubacka@atspecialtransport.com

Juha-Matti Parkkinen
Juha-Matti Parkkinen

Key Account Manager

+358 (0)20 7475 506

+358 (0)40 7121 926

juha-matti.parkkinen@atspecialtransport.com

Emil Ahola
Emil Ahola

Sales, Project Manager

+358 (0)20 7475 513

+358 (0)44 4494 248

emil.ahola@atspecialtransport.com

Benny Sundqvist
Benny Sundqvist

Sales & Administration

+358 (0)20 7475 514

+358 (0)44 4494 223

benny.sundqvist@atspecialtransport.com

Ernesto Remmel
Ernesto Remmel

Sales, Project Manager

+358 (0)20 7475 505

+358 (0)40 3622 201

ernesto.remmel@atspecialtransport.com

Transportplanering



Bernt Snellman
Bernt Snellman

Senior Planner

+358 (0) 20 7475 520

+358 (0)40 8308 890

bernt.snellman@atspecialtransport.com

Kim Sundqvist
Kim Sundqvist

Transportplanerare Inrikes

+358 (0)20 7475 515

+358 (0)40 1881 990

kim.sundqvist@atspecialtransport.com

Peter Nylund
Peter Nylund

Fordonsansvarig

+358 (0)20 7475 517

+358 (0)44 4494 263

peter.nylund@atspecialtransport.com

Ledning



Jonas Furubacka
Jonas Furubacka

Operations Director

+358 (0)20 7475 511

+358 (0)40 7153 630

jonas.furubacka@atspecialtransport.com

Jonas Ahola
Jonas Ahola

Verkställande direktör

+358 (0)20 7475 510

+358 (0)44 4494 114

jonas.ahola@atspecialtransport.com

Kontaktformulär

Det går inte att skicka meddelande just nu!
Vänligen försök igen senare


Tack för ditt mail!

Vi behandlar det så fort vi någonsin kan.